Secrétariat: Sebastien Plasmann 32472669866 plasmann73@gmail.com
Inloggen

Gevonden!

In de komende weken zullen overal op de site zulke vraagtekens te zien zijn
Klik er gerust op om meer info en/of tips te krijgen over de werking van deze website.
Vergeet niet, suggesties zijn welkom !

accueil BBSA snooker clubs nouvelles tournois interclub Downloads contact
Secretariaat
Georges Lefevre
+32 479 84 09 57
georges.lefevre@gmail.com

BEST OF 32

BEST OF 32 Retourner

Dernier 32 Best of 5
16 Gery De Mol 3 - 1 Mathias Taerwe
17 Ben Mertens 3 - 0 Werner Van Vooren
18 Pascal Tollenaere 3 - 1 Guiseppe Nicastro
19 Koen Mertens 0 - 3 Michel Desmet
20 Jeffrey Van Vooren 0 - 3 Christian Timbermont
21 Yorben Vervondel 3 - 1 Dirk Maesen
22 Bart Van Renterghem 3 - 0 Jean Paul Legrand
23 Erwin Verheyden 3 - 0 Serge De Schepper
24 Peter Strubbe 1 - 3 Alexis Callewaert
25 Luc Blancke 3 - 1 Kristof Verhevick
26 Joeri Van Hul 0 - 3 Jeremy Versprille
27 Kenny Wauters 0 - 3 Tommy Mortier
28 Wouter Van De Merlen 0 - 3 Alain Vandersteen
29 Jo Vleeschouwers 2 - 3 Alex Van Ruysseveldt
30 Jeffrey Van Kwikkelberghe 3 - 0 Kevin De Neve
31 David Sarafian 0 - 3 Steven Termote
Dernier 16 Best of 5
8 Gery De Mol 1 - 3 Yorben Vervondel
9 Bart Van Renterghem 2 - 3 Tommy Mortier
10 Alexis Callewaert 3 - 0 Jeremy Versprille
11 Pascal Tollenaere 1 - 3 Christian Timbermont
12 Alex Van Ruysseveldt 3 - 1 Jeffrey Van Kwikkelberghe
13 Erwin Verheyden 1 - 3 Luc Blancke
14 Alain Vandersteen 3 - 0 Steven Termote
15 Ben Mertens 3 - 1 Michel Desmet
Quarts de finale Best of 5
4 Yorben Vervondel 3 - 0 Tommy Mortier
5 Alexis Callewaert 3 - 1 Christian Timbermont
6 Alex Van Ruysseveldt 3 - 0 Luc Blancke
7 Alain Vandersteen 2 - 3 Ben Mertens
Demi finales Best of 7
2 Yorben Vervondel 4 - 2 Alexis Callewaert
3 Alex Van Ruysseveldt 0 - 4 Ben Mertens
Finale Best of 9
1 Yorben Vervondel 5 - 3 Ben Mertens


BEST OF 32 B Finale Retourner

Dernier 16 Best of 5
8 Mathias Taerwe 3 - 1 Dirk Maesen
9 Jean Paul Legrand 3 - 2 Kenny Wauters
10 Peter Strubbe 3 - 0 Joeri Van Hul
11 Guiseppe Nicastro 2 - 3 Jeffrey Van Vooren
12 Jo Vleeschouwers 3 - 0 Kevin De Neve
13 Serge De Schepper 0 - 3 Kristof Verhevick
14 Wouter Van De Merlen 2 - 3 David Sarafian
15 Werner Van Vooren 3 - 0 Koen Mertens
Quarts de finale Best of 5
4 Mathias Taerwe 3 - 1 Jean Paul Legrand
5 Peter Strubbe 3 - 0 Jeffrey Van Vooren
6 Jo Vleeschouwers 1 - 3 Kristof Verhevick
7 David Sarafian 2 - 3 Werner Van Vooren
Demi finales Best of 7
2 Mathias Taerwe 2 - 4 Peter Strubbe
3 Kristof Verhevick 4 - 0 Werner Van Vooren
Finale Best of 7
1 Peter Strubbe 4 - 1 Kristof Verhevick
Powered by

Webdstrijdblad ontbreekt bij deze wedstrijd.